Студенти ФОН-а победници такмичења у решавању студије случаја у Словенији

Студенти Case Study Club ФОНа: Kатарина Милосављевић, Никола Тепић, Ана Kљајић и Нина Барјактаревић под менторством проф. др Весне Дамњановић и Тамаре Тошовић освојили су прво место на регионалном такмичењу које се одржало 20. марта у Порторожу. Студију случаја задала је компанија Valtex. Kомпанија је покренула еколошке иницијативе и задатак студије случаја односио се на подизање еколошле свести код Словенаца и дефинисање стратегије рециклирања. Предлог предложеног решења је гемификација прилагођена циљној групи у Словенији, према сличном примеру из Шведске као и пострециклжни део који је веома важан у овом процесу. У решење је укључена и дигитализације преко QР кода. Жири је похвалио холистички стратешки приступ решењу, презентацију и тимски рад. Честитамо колегама на сјајном резултату!