Студенткиње ФОН-а победом на националном такмичењу: Make it Bright обезбедиле пласман на глобално такмичење у Женеви

Студенткиње Case Study Club-a ФОН-а: Александра Радојковић и Соња Шубошић победнице су онлајн националног финала такмичења u решавању студије случаја: Make it Bright. Такмичење организује компанија Japan Tobacco International, а на националном нивоу учествовало је 40 тимова студената из целе Србије, док је шест тимова је прошло у национално финале. Онлајн национално финале је одржано 14. септембра. 2020. године. У националном финалу студенткиње ФОН-а су имале три минута да презентују идеју за побољшање искуства корисника стручном жирију компаније, а после тога је уследила Q&А сесија од пет минута. Жири је похвалио победничко решење и истакао иновативност и свеобухватност. Победнички тим ФОН-а представљаће Србију на глобалном финалу које је требало да се одржи у Женеви, али ће због епидемиолошке ситуације бити организовано онлајн путем, у периоду од 30. 11. до 03.12.2020. године.

Честитамо студенткињама и желимо им пуно среће у глобалном финалу такмичења!