Студенткиња ФОН-а Милица Ђерић освојила прво место на светском такмичењу UW GBCC 2021 у решавању студија случаја у Сијетлу

Студентикња Case Study Club-a ФОН-а: Милица Ђерић освојила је прво место на светском такмичењу у решавању студија случаја: UW Global Business Case Competition 2021 у Сијетлу. Милица је решавала студију случаја заједно са колегама са Malte Gocha, Ерасмус Универзитет из Холандије; Nicholas Gonzalo-Capizzi са Навара Универзитета из Шпаније, Adam Deak са Корвинус Универзитета из Мађарске. Студенти су решавали студију случаја за стартуп компанију BITMOVIN која се бави пласирањем услуга дигиталних видео и аудио садржаја у стриминг формате преко мултимедијалне технологије. Студенти су у периоду од 24 сата предложили продајну и маркетинг стратегију ка малим и средњим предузећима користећи технолошка решења вештачке интелигенције. Били су похваљени од жирија за презентацију, тимски рад, стратешки и иновативни приступ решењу. Честитамо Милици на сјајном резултату!