Студенти ФОН-а у финалу такмичења Wizz Youth Challenge

Студенти Case Study Cluba FONa:  Александра Вучичевић, Ема Каплани, Драган Стојановић и Вукослав Нешић под менторством проф. др Весне Дамњановић пласирали су се у финале такмичења у решавању пословне студије случаја Wizz Youth Challenge.

Wizz Youth Challenge је међународно такмичење у решавању студије случаја које организује Wizz Air, највећа ниско буџетна авио компанија централне и источне Европе. Студентски тимови су имали задатак да осмисле дугорочну стратегију одрживости која би омогућила компанији да унапреди своје активности на друштвено одговоран начин.

Ове године је забележен рекордан број пријава – за такмичење се пријавило више од 1200 тимова из чак 44 земље. Финале такмичења ће се одржати у Будимпешти 14. и 15. октобра 2019. године и студенти ће своја решења представити највишем топ менаџерском тиму компаније. Честитамо студентима на сјајном резултату и желимо им срећу на такмичењу  у Будипешти!