Посета делегације Економског факултета из Ријеке

У четвртак, 8. децембра 2022. године, Факултет је посетила делегација Економског факултета Свеучилишта у Ријеци у саставу, доц. др Саша Чегар, продекан за интернационализацију и одрживи развој, проф. др Весна Бутерин, продеканка за сарадњу са привредом и пословање, доц. др Иван Гржета, продекан за управљање квалитетом и студентска питања, проф. др Маја Грдинић, продеканка за наставу додипломских и дипломских студија, проф. др Бојана Олгић Драженовић, проф. др Јасмина Длачић и доц. др Јосип Чичак. Посета је реализована у оквиру Конференције о савременом финансијском менаџменту, која је одржана од 7. до 10. децембра у Београду, а чији је организатор Катедра за финансијски менаџмент и рачуноводство Факултета организационих наука.

Факултети већ дуги низ година остварују успешну сарадњу у различитим областима. Са колегама из Ријеке одржан је састанак коме су са Факултета присуствовали: проф. др Сандра Једнак, продеканка за међународну сарадњу, проф. др Драгана Макајић Николић, продеканка за последипломске студије, проф. др Вељко Јеремић, продекан за научно истраживачки рад, проф. др Душан Бараћ, продекан за дигитализацију, проф. др Слађана Бенковић и Давид Ковић, студент продекан. На састанку се говорило о наставку сарадње две институције у различитим областима: размена наставника и студената свих нивоа студија, међусобна чланства у комисијама докторских дисертација, реципроцитет котизација за учешће у међународним конференцијама у организацији институција, развојем заједничких дигиталних сервиса, заједничкој пријави за међународне пројекте, студентским посетама и др.