Делегација Факултета организационих наука посетила Middlesex University London

Делегација Факултета организационих наука коју су чинили: проф. др Маја Леви-Јакшић, проф. др Сандра Једнак, проф. др Драгана Макајић-Николић, проф. др Јелена Анђелковић Лабровић, доц. др Милица Јовановић и секретар Факултета, Дарјан Радовановић, прошле недеље била је у посети партнерском универзитету – Middlesex University London.

Током сусрета, отворене су нове могућности за даљи развој сарадње у различитим областима.

Први дан посете обележио је састанак са деканом пословне школе, проф. др Марион Бродом, директором за партнерства и међународну сарадњу Хонг Вуом, линк тутором, Сукбиндер Барном, када су разматрани даљи правци сарадње са Middlesex универзитетом.

Други дан посете, делегација са ФОН-а обишла је кампус универзитета када им је професор Сајмон Бест представио иновативне приступе образовању студената у области предузетништва и развоја иновација.

Ова посета означава нову фазу у повезивању наших институција и представља важан допринос јачању међународне сарадње и размене знања.