Друга међународна конференција о предузетничком образовању – DANUBE CUP 2023 2nd International Danube Cup Conference on Entrepreneurship Education

2nd International Danube Cup Conference on Entrepreneurship Education

Универзитет у Београду – Факултет организационих наука (ФОН) под покровитељством Министарства науке, технолошког развоја и иновација организује Другу међународну конференцију о образовању предузетника DANUBE CUP 20232nd International Danube Cup Conference on Entrepreneurship Education“ која ће се одржати 24. и 25. новембра 2023. године на ФОН-у.

2nd International Danube Cup Conference on Entrepreneurship Education“ је интерактивна конференција за стручњаке са универзитета, из компанија и стартапа који се окупљају како би поделили своја знања, искуства и методе које се односе на предузетништво, образовање предузетника и образовање за предузетништво.

Danube Cup je међународна мрежа универзитета дуж тока реке Дунав са циљем да унапреди образовање о предузетништву и подржи покретање студентских стартапа у региону. Прва Конференција одржана у Будимпешти у организацији Corvinus University of Budapest и Budapest University of Technology and Economics.

Ове године конференција броји више од 70 учесника уживо и онлајн, из 11 земаља, са више од 20 универзитета/истраживачког института, као и учеснике из  акцелератора и компанија.

Партнери који су пружили подршку овогодишњој конферецији су: Ananas, Jaffa, Књаз Милош и Newpress.

Програм конференције можете видети ОВДЕ, а детаљне информације на званичној страници https://danubecup.fon.bg.ac.rs/.