ИЗБОРИ ЗА СТУДЕНТСКИ ПАРЛАМЕНТ ФАКУЛТЕТА ОРГАНИЗАЦИОНИХ НАУКА И ЗА ЧЛАНОВЕ СТУДЕНТСКОГ ПАРЛАМЕНТА УНИВРЕЗИТЕТА У БЕОГРАДУ – ПРЕЛИМИНАРНИ РЕЗУЛТАТИ”

Након достављања Извештаја бирачког одбора за избор чланова Студентског парламента Факултета организационих наука утврђено је да је на изборима :

– “Јединствена листа ФОН-а” добила 439 гласова;

– “Листа за права студената” добила 387 гласова;

– неважећих гласачких листића је било 6

Жалба на прелиминарне резултате избора се може поднети у року од 24 сата од објављивања.

Жалба на поступак спровођења избора се може поднети најкасније у року од 24 сата од објављивања коначних резултата избора.

Жалба се подноси Изборној комисији, а предаје се у Архиви факултета.

Након достављања Извештаја бирачног одбора за избор чланова Студентског парламента Универзитета у Београду, утврђено је да су кандидати добили следећи број гласова:

– Александар Лазаревић – 532 гласа;

– Александра Ћоровић- 469 гласова.

– неважећих гласачких листића је било 84.

Приговор на резултате избора се подноси у року од 24 сата од објављивања резултата.