Посета делегације ФОН-а Економском факултету у Ријеци

Делегација Факултета организационих наука коју су чинили: проф. др Милан Мартић, декан, проф. др Сандра Једнак, продеканка за међународну сарадњу, проф. др Душан Савић, продекан за основне студије и проф. др Марко Михић, продекан за стратешки развој и сарадњу са компанијама, посетила је Економски факултет Свеучилишта у Ријеци у периоду од 11. до 12. априла 2024. године.

Током дводневне посете, одржан је састанак са управом Економског факултета, коју су чинили: проф. др Саша Дрезгић, декан, проф. др Ана Бобинац, продеканица за науку и истраживање, проф. др Весна Бутерин, продеканица за сарадњу са привредом и пословање, доц. др Саша Чегар, продекан за интернационализацију и одрживи развој и доц. др Иван Гржета, продекан за управљање квалитетом и студентска питања. На састанку се говорило о сарадњи на објављивању научних радова у оквиру часописа које институције издају, међусобно учешће на конференцијама, размена наставника, студената и особља у оквиру програма Еразмус+ и Цепус, сарадња и заједничко пријављивање за ЕУ и друге пројекте, сарадња у развоју програма целоживотног образовања, заједнички развој и комрцијализација примењивих пословних решења и др.

Делегација ФОН-а је обишла просторије и упознала се са капацитетима Економског факултета. Такође, обишла је Кампус Свеучилишта у Ријеци у оквиру кога су посебно опредељене собе за смештај гостујућих професора и студената и Студентски центар.