Студенти ФОН-а победом на маркетинг такмичењу Централне и Источне Европе обезбедили пласман на светско такмичење у Лондону

Студенти Case Study Club-а ФОН-а: Наташа Владисављевић, Растко Дамњановић и Марко Трифковић под менторством проф. др Весне Дамњановић и Лазара Ђелића победили су на регионалном маркетинг такмичењу у решавању студије случаја Unilever Future Leaders’ League.

Такмичење се одржало 5. фебруара 2019. године у Букурешту. Студенти су представили иновативно стратешко решење за бренд Coccolino и маркетинг и продајне тактике комуникације ка младој популацији. Победили су тимове из Пољске, Мађарске, Грчке и Чешке. Овом победом обезбедили су учешће на светском такмичењу у Лондону, где ће представљати победнике региона Централне и Источне Европе, које ће се одржати у априлу 2019. године. Захваљујемо се на подршци Снежани Баскот Вукаловић и Кристини Ракуљ из компаније Унилевер Србија. Честитамо им на сјајном резултату и желимо им пуно успеха!