Трећа посета EIT Digital-а Факултету организационих наука

Трећа посета European Institute of Innovation and Technologies – EIT  Digital-а Факултету организационих наука реализована је 7. фебруара 2024. године.

Делегација EIT  Digital-а коју чине: г-дин Salvatore Moccia – руководилац за едукацију и вештине, г-дин Jesús Contreras – извршни директор за операције (COO), г-дин Donát Dékány – руководилац за иновације, Ivett Angyal – руководилац за EDIHs и г-дин Krisztián Gál – вођа екосистема, имала је прилику да презентује активности  различитим учесницима у иновационом екосистему земље: представницима компанија, јавне управе, невладиног сектора, института, факултета и студентима.

Након презентације уследили су састанци са руководством и професорима ФОН-а, циљу наставка сарадње, разматрања опције отварања регионалне канцеларије у Србији, прве канцеларије ван Европске уније у области дигиталних трансформација и предузетништва, као и заједничких пројеката.