Отворене пријаве за Endava Project Management тренинг програм!

Експерти из компаније Endava Adriatic, у сарадњи са Истраживачко-развојним центром ФОН-а организују за студенте свих година и смерова тренинг програм о основним принципима управљања ИТ пројектима.

Тренинг програм је осмишљен са фокусом на Агилни приступ у развоју софтверских производа, а неке од вештина и знања која ће студенти стећи током овог тренинг програма су:

• Управљање ИТ пројектима;
  • Агилни приступ у развоју софтверских производа;
  • Бизнис анализа;
  • ДевОпс принципи.

Тренинг програм се реализује од 5. до 28. марта у просторијама ФОН-а и компаније Endava, а детаљна агенда самог програма и теме радионица налазе се на линк-у.

Пријаве за Endava Project Management тренинг програм су на следећем линк-у. Наглашавамо да су капацитети за овај програм ограничени, а пријаве су отворене до 3. марта (23:59) и резултате селекције ћете добити 4. марта у току дана.

>>ПРИЈАВА НА ТРЕНИНГ ПРОГРАМ<<

У међувремену стојимо на располагању за све додатне информације путем мејла irc@fon.bg.ac.rs., као и у просторијама ИРЦ-а радним данима од 9 до 16 часова.