Студенти Case Study Club-a ФОН-а освојили прво место на такмичењу у Порторожу

Чланови Case Study Clubpart of BCA SEE: Михаило Ракићевић, Јована Првуловић, Тијана Поњарац и Софија Цветковић, освојили су прво место на интернационалном такмичењу у решавању пословне студије случаја у Порторожу. Такмичење је организовано од стране Универзитета у Марибору у периоду од 14. до 21. марта.

Студију случаја задала је компанија Mikrocop које се бави дигитализацијом пословних процеса и креирањем различитих технолошких решења за подршку пословању. Задатак студије случаја односио се на креирање маркетиншке и комуникационе стратегије која ће на ефективан начин повећати ангажованост корисника на платформи за управљање документима InDoc EDGE и препознатљивост бренда.

Предложено решење обухвата детаљну стратегију комуникације, као и конкретне кораке за побољшање тренутне праксе. У склопу решења предложени су специфични алати и детаљан акциони план. Жири је похвалио холистички стратешки приступ решењу, презентацију и тимски рад.

Честитамо нашим студентима и желимо им пуно среће у наредним такмичењима!