Тим са ФОН-а представља регион у финалу светског студентског такмичења у Паризу!

Мина Станковић, Александра Ракић и Ивана Станић, студенткиње Факултета организационих наука, победнице су регионалног финала такмичења у решавању студије случаја L’oreal Brandstorm 2019, одржаног у Загребу.

Студенткиње из Београда ће својом иновативном идејом представљати наш регион у глобалном финалу једног од највећих студентских такмичења. L’oreal Brandstorm је познато светско такмичење које се традиционално и успешно одржава већ 27 година заредом и сваке године у Паризу окупља више од 65 земаља. У склопу светског такмичења у Паризу, 23. маја ове године, студенткиње ће имати прилику да представе наш регион својим иновативним решењем и да се боре за тромесечну праксу у највећем светском стартaп кампусу, Station F, у Паризу.