Отворене пријаве за FON Summer School 2023 – Data Empowering Business

Факултет организационих наука и ове године организује међународну летњу школу под називом: „Подацима до бољег пословања“ која се одржава од 10. до 15. јула 2023. године у Београду.

ФОН-ова летња школа намењена је студентима завршних година основних студија и студентима мастер студија који желе да унапреде своје академске и практичне вештине из области менаџмента и организације, науке о подацима, информационих система и технологија као и других сродних области.

Програм се састоји од интерактивних и hands-on радионица осмишљених да воде студенте кроз фазе спровођења data science пројеката. Кроз тимски рад на пословној студији случаја задатој од стране компаније, полазници пролазе кроз фазе разумевања пословног проблема, визуелизације, анализе и припреме података, моделовања и примене модела, и дају предлоге за унапређења пословања заснованих на подацима. Предавачи су реномирани професори Факултета организационих наука, признати експерти из привреде и представници компанија.

Програм је организован тако да поред времена посвећеног радионицама и тимском раду, полазници имају простора за друштвене активности, одлазак на екскурзију или да истражују град Београд, његово богато историјско наслеђе и културно-забавне садржаје.

Учешћем на ФОН-овој летњој школи студенти могу остварити 3 ЕСПБ поена, Сертификат о похађању летње школе, као додатак дипломи, и SAS дигитални беџ о завршетку курса Visual Analytics 1 for SAS Viya: Basics.

Позивамо све заинтересоване студенте да се пријаве за ФОН-ову летњу школу „Подацима до бољег пословања“ и да поделе вест са својим колегама.

Више информација о летњој школи и начину пријаве можете видети на: https://summerschool.fon.bg.ac.rs/.