Promocija udžbenika Poslovno pravo u digitalnom dobu na FON-u

Svečana promocija udžbenika Poslovno pravo u digitalnom dobu, autora, docenta Đorđa Krivokapića  i saradnice u nastavi, Andree Nikolić, biće održana u Amfiteatru D301 Fakulteta organizacionih nauka, u utorak, 21. juna 2022. godine u 18.00 sati.

Program događaja se nalazi na linku

Pored autora, na promociji će učestvovati, moderator, Zoran Hamović, izdavačka kuća Clio i recenzenti knjige, prof. dr Mirjana Drakulić, Fakultet organizacionih nauka; prof. dr Jelena Perović, Ekonomski fakultet; prof. dr Ana Martinoli, Fakultet dramskih umetnosti; dr Milena Đorđević, Pravni fakultet; dr Jovan Krivokapić, Fakultet organizacionih nauka i dr Jelena Anđelković Labrović, Fakultet organizacionih nauka.

Uvide iz prakse i diskusiju na temu knjige obezbediće moderator, Irena Cerović, Team Leader, UNDP Srbija i učesnici, Ivana Karanović, Rukovodilac sektora za učenje i razvoj, Advokatska kancelarija Karanović&Partners; Bogdan Gecić, Partner, Advokatska kancelarija Gecić; Nenad Kovačević, Advokat, Advokatska kancelarija Petrikić&Partneri; Ivan Stanković, Osnivač, Communis; Bojana Borković, Menadžer za partnerstva, Payhip; Nemanja Živković, Project Finance Intern, European Investment Bank.

Udžbenik Poslovno pravo u digitalnom dobu predstavlja savremeni koncept distribucije sadržaja, sa velikim brojem praktičnih saveta, koji se prilagođava trendovima i današnjoj publici i u literaturu uvodi interaktivni pristup praćenja i edukacije obezbeđujući uvek aktulene informacije iz oblasti poslovnog prava i unoseći novu svežinu u akademsku literaturu.

Udžbenik je prvenstveno namenjen studentima osnovnih studija na Fakultetu organizacionih nauka, ali i privrednicima na menadžerskim pozicijama, preduzetnicima koji započinju ili proširuju poslovanje, kao i pravnicima koji nisu specijalizovani za oblast poslovnog prava. Sažeto i praktično, udžbenik vodi kroz kritične pravne oblasti, čije je poznavanje neophodno svakome ko pretenduje da upravlja organizacijom ili pokrene poslovanje.

Ne zaboravite da skenirate QR kod i vidimo se na Promociji!