Студенти ФОН-а освојили треће место на међународном такмичењу European Ethics Bowl у Љубљани

Студенти Case Study Club ФОН-а: Маша Бугарски, Павле Антонијевић и Видак Вукадиновић под менторством Ивоне Живковић освојили су треће место на  међународном такмичењу European Ethics Bowl у Љубљани, које се одржало од 17. до 19. новембра 2023. године.

Такмичење European Ethics Bowl  је специфично, јер ставља акценат на значај и комплексност етичких пословних питања у европском контексту, пружајући прилику учесницима да прошире своје перспективе изван досадашњих хоризонта. Конкретно, студенти су били изазвани да комбинују своје вештине у решавању пословних студија случаја и у дебатном такмичењу. Ове године су се студије случаја темељиле на етичким дилемама у спорту и свим аспектима који су са њима повезани.  Честитамо студентима на сјајном резултату!