Студенти СпортФОН-а најуспешнији на турниру PCU Games у Антверпену

На 24. по реду турниру PCU Games одржаном у периоду од 26. до 28. априла ове године, у Антверпену (Белгија) студенти Факултета организационих наука успели су да освоје 2 златне и 2 бронзане медаље.

Златне медаље су освојиле екипе у мушкој кошарци и футсалу док су бронзане медаље припале женској одбојкашкој екипи и мушкој фудбалској екипи. Женска футсал екипа Факултета је након тешких и неизвесних мечева била четвртопласитана. По броју освојених медаља ФОН генерални победник турнира и да смо добили свечани позив за учешће на јубилеарној 25. година турнира 2024. године.

Посебна част припала је и нашој студенткињи Уни Сандић да на отварању турнира, у име 600 спортиста који су представљали своје универзитете прочита заклетву о фер плеју.

Честитамо екипама на постигнутом успеху и жељи да Универзитет у Београду и Факултет организационих наука представе у најбољем светлу као и капитенима екипа Уни Сандић, Бојани Kрезовић, Адаму Вучетићу, Страхињи Младеновићу, Вукоти Величковићу и Ивани Трнинић за успешну организацију и вођење екипа.