Четири студентска тима ФОН-а у регионалном финалу такмичења L’Oreal Brandstorm

Студентски тимови које чине чланови Case Study Club-а ФОН-а:

• Петар Нишић, Нађа Галовић и Невена Лојаница;
  • Ивана Јовановић, Лука Цветковић и Емилија Кесеровић;
  • Јована Атанасковић, Алекса Надлачки и Богдана Јовановић;
  • Невена Саитовић, Александра Саитовић и Видак Вукадиновић;

пласирали су се у регионало финале међународног такмичења у решавању пословне студије случаја L’Oreal Brandstorm, које ће се одржати у Београду и Загребу и у oнлајн формату, у среду, 29. марта 2023. године. Задатак студије случаја на националном нивоу односио се на унапређење пословне и маркетинг стратегије и примену технологије у козметичкој индустрији брендова у оквиру L’Oreal Group.

L’Oreal Brandstorm је једно од највећих међународних студентских такмичења које већ преко 30 година студентима широм света пружа прилику да покажу своје таленте и иновативност, али и добру прилику да се повежу са компанијом. Победнички тим на нивоу регије (Хрватска и Србија) имаће прилику да учествују у борби за главну награду: тромесечну плаћену праксу у L’Oreal – ovom седишту у Паризу, уз покривене трошкове боравка.

Свим тимовима желимо пуно среће и успеха у наредним корацима овог такмичења!