Dr Danijeli Toljaga-Nikolić dodeljena nagrada IPMA Global Research Award 2022, za istraživanje u okviru doktorskih

Dr Danijeli Toljaga-Nikolić je dodeljena nagrada za istraživanje pod nazivom „Integrisani model za unapređenje uspešnosti projekata baziran na principima održivosti“, koje je sprovedeno u okviru doktorskih studija na Fakultetu organizacionih nauka.

Nagradu IPMA Global Research Award svake godine dodeljuje Međunarodna asocijacija za upravljanje projektima (International Project Management Association – IPMA), koja okuplja nacionalne asocijacije iz više od 70 zemalja sveta. Nagrada se dodeljuje za izuzetan doprinos studenata doktorskih studija razvoju oblasti upravljanja projektima.

Prilikom ocenjivanja prijava uzeti su u obzir sledeći kriterijumi: problem istraživanja, metodologija istraživanja i rezultati istraživanja, a svaku prijavu su ocenjivala tri recenzenta. Istraživanje je sprovedeno pod mentorstvom profesorke FON-a dr Marije Todorović.
Dodatne informacije dostupne su na: https://awards.ipma.world/news/ipma-global-research-awards-winners-2022/