Еразмус Дан на Факултету организационих наука

Глобалну прославу Еразмус+ програма која се традиционално одржава сваке године у октобру под називом #ErasmusDays, Факултет организационих наука обележава кроз догађај #ErasmusDaysMy Erasmusexperience, који ће бити одржан у четвртак, 13. октобра 2022. године од 12.00 до 14.00 часова у читаоници (у новој згради Факултета).

Догађај је намењен студентима који желе да се информишу о Еразмус+ мобилностима и чују искуства студената који су провели један семестар на неком од следећих универзитета: Université Catholique de Lille, Prague University of Economics and Business, Université Paris Est- Créteil (UPEC), Stockholm University – Stockholm Business School, University of Helsinki и другим.

Прошле године, током #ErasmusDays организовано је 5.670 догађаја у 67 земаља. Ове године, #ErasmusDays се организују заједно са прославом 35 година Еразмус+ програма и Европском годином младих, под слоганом  “Sharing our European values with the youth of today and tomorrowfor 35 years now and many more to come”.

Од оснивања програма Еразмус мобилности 1997, око 10 милиона грађана Европе искусило је Еразмус мобилност. У оквиру следећег Еразмус програма (2021-2027), нових 12 милиона ће имати фантастичну прилику да доживи Европу и много више. У многим земљама глас ових милиона ће се чути током прославе три дана Еразмуса под називом #ErasmusDays.

Агенда