Međunarodna letnja škola na FON-u: „Pokrenite menadžment veštine u digitalnom poslovanju zasnovanom na podacima”

Fakultet organizacionih nauka organizuje međunarodnu letnju školu pod nazivom: „Pokrenite menadžment veštine u digitalnom poslovanju zasnovanom na podacima“ u periodu od 21. do 26. avgusta 2022. godine u Beogradu.

Letnja škola je namenjena studentima završnih godina osnovnih akademskih studija i studentima master akademskih studija koji žele da unaprede akademska i praktična znanja i veštine iz oblasti menadžmenta, informacionih sistema i tehnologija.  Program se sastoji iz interaktivnih predavanja i radionica koje pokrivaju oblasti: donošenje odluka na osnovu podataka upotrebom Power BI, marketing i strategija prodaje, big data tehnologije, biznis modeli i dizajn. U program je uključen i rad na poslovnim veštinama, pisanju CV-a i pripremi za poslovni intervju. Učesnici letnje škole dobijaju sertifikat o završenom programu.

Predavači su renomirani profesori Fakulteta organizacionih nauka koji su među najbolje ocenjenima od strane studenata. Letnja škola će okupiti studente FON-a i srodnih partnerskih fakulteta iz regiona, kao i drugih stranih univerziteta i fakulteta, tako da će studenti imati mogućnost upoznavanja i umrežavanja sa koleginicama i kolegama iz različitih zemalja. Učesnici će, pored vremena za učenje i radionice, imati vremena i za druženje, prisustvovanje kulturnim događajima i upoznavanje Beograda.

Više informacija o Letnjoj školi i načinu prijave možete videti na: https://summerschool.fon.bg.ac.rs/.