Међународна летња школа на ФОН-у свечано је отворена

У недељу, 21. августа 2022. године на Факултету организационих наука свечано је отворена  међународна летња школа са централном темом: „Покрените менаџмент вештине у дигиталном пословању заснованом на подацима“.

Летња школа се одржава у периоду од 21. до 26. августа 2022. године у Београду, а учесници програма, студенти ФОН-а и сродних партнерских факултета из региона, као и других страних универзитета и факултета имаће прилику да се упознају са својим колегама, унапреде знања и вештине из области информационих система и технологија и менаџмента и организације и да кроз додатни културни садржај упознају Београд.

Предавачи су реномирани професори са Универзитета у Београду Факултета организационих наука, Факултета организације и информатике Свеучилишта у Загребу, као и гости из привреде.