На ФОН-у одржано предавање: Креирање тимске вредности кроз умрежавање личних предности у организацији AmChamps Србија

У петак 31. марта 2023. године на ФОН-у је одржано предавање: Креирање тимске вредности кроз умрежавање личних предности у оквиру програма AmChamps, подржаног од стране Америчке привредне коморе у Србији.

Предавање је слушало преко 170 студената са различитих факултета. Предавачи су били ментори и студенти, шампиони светских такмичења у решавању пословних студија случаја, који су представљали Универзитет у Београду Факултет организационих наука на светској сцени претходних година:

• Проф. др Весна Дамњановић, руководилац Центра за пословне студије случаја ФОН-а и ментор победничких тимова студената ФОН-а;
  • Проф. др Милош Милосављевић, ментор победничких тимова студената ФОН-а;
  • Катарина Мирковић, потпредседница | Менаџер програма, Стратегија, BlackRock Solutions, алумни члан Business Case Association SEE;
  • Растко Дамњановић, кооснивач Inclusio, најбоље технолошке иновације 2022. (стартуп са фокусом на инклузивност), партнер Case Study Club-a ФОН-a.

Предавачи су представили своја искуства са такмичења о тимским успесима и неуспесима и како научити из грешака али и значају примене методологије решавања пословних проблема у свим сегментима пословања: академској институцији, великој компанији и стартап бизнису. Након излагања, у позитивној атмосфери, одговорили су на многобројна питања публике.

Захваљујемо се менаџерима компанија: TeleGroup Ltd, Mlekara Šabac, NIS a.d. Novi Sad, OTP Bank, Karanovic & Partners, MSD и студентима Програма који су били покровитељи и организатори Догађаја.

Велику захвалност дугујемо ФОН-у и студенсткој организацији Case Study Club-a ФОН-a за подршку Догађају.