Покренута иницијатива подршке пројектима запослених Факултета организационих наука

У уторак, 25. априла, тимови запослених наставника и сарадника на ФОН-у, презентовали су руководству и представницима екстерних партнера предлоге пројеката за унапређење рада Факултета. Презентације су организоване у оквиру иницијативе „ФОН Идеје – подршка пројектима запослених ФОН-а“ које се организују по први пут на Факултету.

Успостављање иницијативе “ФОН Идеје“ имало је за циљ мотивацију и подстицање запослених на давање доприноса позитивним променама у оквиру одређене области или процеса рада на Факултету. На први отворени позив ове иницијативе одговорило је 12 тимова, а кроз презентоване пројекте представљена су решења заснована на искуствима запослених која су у складу са успостављеним стратешким правцима развоја Факултета.

У саставу комисије за евалуацију предложених пројеката, поред представника руководства и професора Факултета, били су укључени и Вукашин Гроздић, државни секретар Министарства науке, технолошког развоја и иновација, Ђорђе Филиповић, оснивач и директор компаније 30 Hills, Никола Тодоровић, директор авио, бродског и железничког транспорта, члан Извршног одбора, Милшпед.

Факултет организационих наука наставља да верује у интелектуални и људски потенцијал запослених и спремност да се заједнички усмере знање, енергија и креативност у креирање стимулативног окружења и нових могућности за запослене, као и нових признања за Факултет и његове студенте.