Студенти Case Study Club-a ФОН-а пласирали се на глобално финале такмичења Unilever Future Leaders League 2021

Студенти Case Study Club-a ФОН-а: Лука Пољак, Никола Богдановић и Лука Лугоњић под менторством проф др. Весне Дамњановић и Растка Дамњановићa пласирали су се у глобално финале такмичења у решавању студије случаја: Unilever Future Leaders League 2021.

Такмичење се одржало у две рунде, у онлајн формату. У првој рунди на регионалном нивоу студенти су победили тимове из  Румуније, Бугарске и Србије, а затим су освојили и прво место на источноевропској рунди такмичења.

Студенти су решавали студију случаја за Dove бренд, a стратегија коју су предложили односила се на едукацију жена при употреби производа који се користе за негу тела и унапређење бренд стратегије засноване на позитивном искуству лепоте.

Глобално финале такмичења одржаће се онлајн формату, у јуну ове године.

Честитамо студентимa ФОН-а и желимо им пуно среће у финалу такмичења!