Studenti FON-a drugi na evropskom takmičenju u rešavanju studije slučaja DHL Consulting

Studenti Case Study Cluba FON-a: Anđelija Đorđević, Ivan Marojević, Marina Krak i Dorotea Vučković  pod mentorstvom prof. dr Vesne Damnjanović osvojili su drugo mesto na evropskom takmičenju u rešavanju studije slučaja za kompaniju DHL Consulting. Takmičenje u rešavanju poslovnih studija slučaja Solvers’ Cup 2019 se održalo u Budimpešti od 8. do 12. avgusta 2019. godine. Studenti su imali zadatak da osmisle poslovnu strategiju online nastupa za tržište Kambodže. Pohvaljeni su od strane stručnog žirija za razumevanje strateškog nastupa na inostranom tržištu jer su predložili saradnju kompanije DHL Consulting sa lokalnim partnerima za rešenje problema nepristupačnosti u ruralnim krajevima kao i neobeležene ulice u urbanim delovima Kambodže. Pobedili su Imperial College of London, Babeș-Bolyai Univerzitet, Corvinus Univerzitet, Budapest Business School. Prvo mesto osvojio je Munster Univerzitet iz Nemačke.

Čestitamo našim studentima na sjajnom rezultatu!