Студенти ФОН-а обезбедили пласман на такмичењу “Procter & Gamble CEO Challenge“ у Атини

Студенти Case Study Club ФОН-а: Дуња Пауновић, Владимир Стојиљковић и Лука Делић, под менторством проф. др Весне Дамњановић пласирали су се у други круг такмичења “Procter & Gamble CEO Challenge“ који ће се одржати 27. и 28. фебруара 2020. године у Атини. Студенти су били суочени са изазовом развијања стратешког правца за један од највећих козметичких брендова компаније P&G Pantene, где су својим предлозима обезбедили пролаз у следећи круг. У наставку такмичења, студенти ће се такмичити са тимовима из Албаније, Босне и Херцеговине, Бугарске, Грчке, Молдавије, Црне Горе, Македоније и Румуније. Захваљујемо се компанији P&G Србија на прилици, честитамо студентима и желимо им срећу у даљем наставку такмичења!