Студенти ФОН-а освојили друго и треће место на регионалном финалу такмичењу L’Oréal Brandstorm 2022

Студенти Case Study Club-a ФОН-а: Лука Пољак, Лука Лугоњић и Алекса Савић пласирали су се у регионално финале такмичења L’Oréal Brandstorm 2022 где су освојили друго место, док је тим који су чинили Владимир Симић, Ана Савић и Милица Милошевић освојио треће место.

У конкуренцији од 45 тимова, студенти ФОН-а су се пласирали у регионално финале такмичењa на нивоу Adria Balkan-a где се нашло 10 најбољих тимова из региона.

Студија случаја коју су решавали у регионалном финалу, у онлајн формату, била је везана за оснаживање пословања компаније L’Oréal кроз неке од три стратешка циља компаније који укључују: инклузивност, технолошку иновацију и одрживи развој.

Критеријуми за оцењивање укључивали су стратешки приступ решењу, креативност као и презентационе вештине.

Честитамо тимовима на оствареном успеху и желимо им срећу у даљем раду!