Студенти ФОН-а освојили две награде на CFA Research Challenge

Студенти ФОН-а: Страхиња Лазић, Тамара Кузмић, Стефан Анђелковић, Ивана Драгојевић и Андреј Попадић, под менторством проф. др Весне Богојевић Арсић, доц. др Милице Латиновић и индустријског ментора Бошка Милачића (CFA) освојили су две награде на престижном такмичењу CFA Research Challenge 2020 у организацији CFA Society Serbia одржаном у суботу, 28. фебруара у хотелу Hyatt у Београду.

На такмичењу из области финансија је учествовало девет факултета Универзитета у Србији и један факултет са Универзитета у Црној Гори.

Награда Best Team Presentation Award припала је студентима ФОН-а. Задатак студената био је да ураде инвестициону анализу, напишу детаљан извештај и дају препоруку да ли потребно да инвеститори акције куое, продају или задрже.

Честитамо нашим студентима!