Студенти ФОН-а победници такмичења у решавању студије случаја у Порторожу

Студенти Case Study Club part of BCA SEE-а ФОН-а: Невена Саитовић, Ања Томовић, Урош Цветковић и Владимир Марчак освојили су прво место на регионалном такмичењу у решавању студије случаја у Порторожу под менторством: проф. др Весне Дамњановић, доц. др Марка Ћировића и Душана Вишњића.

Студенти су решавали студију случаја компаније Mikrocop, а тема изазова односила се на подизање свести и едукацију ка пословним клијентима о дигитализацији бизнис процеса у ИТ индустрији и позитивном утицају на животну средину. Студенти су предложили оптимизацију постојеће дигиталне платформе путем константних приказа емисија штетних гасова и трошкова у реалном времену, чиме било која компанија у сваком тренутку може да провери колико њено пословање утиче на животну средину, као и унапређење пословне маркетинг стратегије.Честитамо нашим студентима на успеху и желимо им пуно среће у даљем раду!