Студенти ФОН-а се пласирали у европско финале победом на такмичењу Југоисточне Европе у Атини

Студенти Case Study Club-a ФОН-а: Дуња Пауновић, Лука Делић и Владимир Стојиљковић, под менторством проф. др Весне Дамњановић освојили су прво место у конкуренцији од 9 тимова из Југоисточне Европе на регионалном финалу такмичења Procter&Gamble CEO Challenge и пласирали се у Европско финале које ће се одржати крајем априла у 2020. године у Франкфурту.

Студенти су били суочени са задатком репозиционирања бренда Pantene, једног од највећих козметичких брендова P&G, као и са приближавањем истог бренда млађим потрошачима. Осим награде за прво место, тим ФОН-а је добио и многобројне похвале за ефективну презентацију и холистички приступ решењу, од стране стручног жирија из компаније. Захваљујемо се компанији P&G SEE на прилици, честитамо студентима и желимо им срећу у наставку такмичења.