XVIII МЕЂУНАРОДНИ СИМПОЗИЈУМ SYMORG 2022

Факултет организационих наука Универзитета у Београду ће у периоду од 11. до 14. јуна 2022. године, у Београду, огранизовати XVIII међународни научни симпозијум SymOrg.

Централна тема овогодишњег Симпозијума је „Sustainable Business Management and Digital Transformation: Challenges and Opportunities in the Post-COVID Era“.

SymOrg већ више од три деценије окупља стручњаке из академске заједнице, као и из праксе: компанија, јавног сектора и других релевантних организација и институција у циљу промовисања најсавременијих теоријских и практичних резултата истраживања у области менаџмента и информационих система и технологија.

ГОВОРНИЦИ ПО ПОЗИВУ:

1. Ана Драшковић, Business Development Director, European Bank for Reconstruction and Development, UK;
2. Aleksander Aristovnik, Ph.D., Professor, Chair of Economics and Public Sector Management, University of Ljubljana, Faculty of Public Administration, Slovenia;
3. Manuel Mazzara, Ph.D., Full Professor, Vice-Dean for International Relations, Innopolis University, Russia.

ПАНЕЛИ И ОКРУГЛИ СТОЛОВИ:
У оквиру Симпозијума одржаће се докторандски колоквијум, панел Circle U – How to engage students to become more innovative and sustainability driven? и округли сто на тему, „Трансформација високог образовањa“ који ће окупити представнике универзитета (ректоре и декане), представнике ресорног Министарства и представнике Фонда за науку.

TЕМАТСКЕ ОБЛАСТИ:

• Blockchain Technology in Business and Information Systems
• Business Analytics
• Creativity, Innovation and Sustainable Management
• Digital Operations and Logistics Management
• Digital Transformation of Financial Industry
• Digital Transformation of Public Administration
• E-Business Ecosystems
• Evidence-Based Public Policy Making in Post-COVID Environment
• LEAN Business Systems – Structures, Processes and Models
• Managing Digital Transformation Projects Under Discontinuity
• Managing Human Resources in Post-COVID Era
• Rethinking Marketing and Communication in Post-COVID Era
• Quality Management and Standardization in Digital Transformation Era

Више информација о Симпозијуму можете пронаћи на линку.